Streaming video

Realizacja na żywo w Internecie.

Nagrywasz ciekawe wydarzenie sportowe, koncert, sesję rady miasta? A może właśnie dzieje się coś ciekawego na Twojej ulicy? Nie daj odbiorcom czekać - pokaż to na żywo!

Prosty i wygodny sposób nadawania

Dzięki naszej platformie nie musisz się już martwić o konfigurację urządzeń. Wszystko dostajesz w prostej i wygodnej formie. Przez cały czas masz dostęp do panelu i na bieżąco możesz śledzić co się dzieje na Twoich usługach.

Przejrzysty sposób rozliczania

Płacisz tylko za wykorzystany transfer. Cały czas masz dostęp do danych z wielkością miesięcznego transferu, więc wydatki masz pod kontrolą. Nie musisz płacić abonamentu.

Szczegóły

Nadawanie bez użycia komputera

Już nie musisz nosić ze sobą komputera. Zamontuj encoder na kamerze i uwolnij się od dodatkowego sprzętu. Możesz wykorzystać WI-FI, LTE, bądź podłączyć się do sieci LAN.

Wynajem encoderów

Twoje logo w playerze

Dlaczego masz reklamować innych skoro sam jesteś nadawcą treści? Wrzuć swoje logo i zacznij reklamować swoje usługi własnym znakiem.

Dostęp z różnych platform

Teraz nie musisz się martwić, że nie dotrzesz do niektórych odbiorców. Nieważne, czy ktoś ma iPhone'a, Androida, czy ogląda relację na komputerze. Teraz wszyscy mogą oglądać to co Ty nadajesz.

Pełne statystyki na bieżąco

Podczas nadawania możesz sprawdzać na bieżąco ile osób ogląda Twój stream. Możesz też zobaczyć z jakich lokalizacji jest największa oglądalność. Wszystko w jednym panelu klienckim.

Brak reklam

Teraz masz pewność co pojawi się w Twoim playerze. Klienci nie będą musieli oglądać reklam, nad którymi nie masz żadnej kontroli. Będą oglądać tylko co co chcesz.