Emisja TV

Serwery emisyjne

Oferujemy gotowe rozwiązania emisyjne. U nas możesz kupić lub wynająć serwer. Wszystkie urządzenia są kolokowane w naszej serwerowni, a Ty masz spokój i pewność, gwarantowaną przez nasz dział techniczny.

Realizacje na żywo w Twojej TV

Teraz możesz nadawać na żywo na swoim kanale TV. Nasze serwery są przygotowane do odbioru sygnału audio/video i jego emisji z każdego miejsca. Wystarczy kamera i dostęp do Internetu.

Emisja z kamer IP

Chciałbyś pokazać obraz z kamery na rynku w swoim mieście? A może masz inne, ciekawe miejsce do pokazania? Nasze serwery umożliwiają zdalne podłączenie kamer IP i ich emisję w TV oraz Internecie.

Jakość do wyboru

Sam wybierz rodzaj sygnału w jakim chcesz nadawać własny kanał TV. Nie musisz ograniczać się do jakości SD - teraz możesz nadawać w HD. A może myślałeś już o 3D?

Emisja w sieciach kablowych i w Internecie

Chciałbyś, aby Twoja emisja była widoczna również w Internecie? Teraz Twój kanał telewizyjny może być równocześnie dostępny w sieci kablowej i w Internecie. Wszystko z jednej playlisty i bez zbędnych zabiegów.

Zdalne zarządzanie playlistą

Zarządzaj swoją emisją skąd tylko masz ochotę. Potrzebujesz tylko laptopa z dostępem do Internetu. Szybko, wygodnie i bezpiecznie.

Materiały wrzucane przez FTP

Swój kontent wrzucaj przez serwer FTP. Wszystkie dane jakie trafiają na serwery emisyjne są backupowane. Tym samym nawet awaria serwera nie powoduje utraty danych.

Sms chat, paski informacyjne i inne dodatki...

Teraz możesz uruchomić pasek informacyjny w swojej telewizji. Możesz zorganizować zabawę z użyciem chatów sms, możesz na bieżąco pokazywać zegar, pogodę dla Twojej okolicy, czy kursy walut.

Raporty dla KRRiT

Teraz masz gotowe rozwiązanie raportujące Twoją emisję dla KRRiT. Nie musisz już zapisywać w plikach tekstowych i ręcznie tworzyć raportów. Zostaw to naszemu systemowi.